Folyamatos fejlődésünk érdekében csapatunkat a következő nyitott álláslehetőségekre jelentkező tehetségekkel kívánjuk bővíteni:

Gépészmérnök állás:

Feladatok:
– Gépek, berendezések gépészeti terveinek elkészítése.
– Gépek, berendezések élesztésében, beüzemelésében való közreműködés.
– Gépészeti karbantartások, hibakeresések, javítások elvégzése.

Elvárások:
– Felsőfokú végzettség
– B kategóriás jogosítvány
– Kiváló számítógépes ismeretek
– Gyakorlatban használható szakmai ismeretek
– Nyitottság és képesség új ismeretek elsajátítására
– Képes legyen önálló munkavégzésre, szeresse a kihívásokat
– Jó munkabírás
– Jó kommunikációs készség
– Kiváló felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek és internethasználat
– Angol vagy német nyelvismeret

Előny jelent:
– Szakmai tapasztalat
– Pneumatikus és hidraulikus ismeretek
– Solid Edge vagy más tervezőrendszer használata

Kiemelt figyelmet fordítunk a betanításra, beilleszkedésre és előlépési lehetőséget biztosítunk a jól teljesítő munkatársak részére.
Jövedelemigényt is tartalmazó önéletrajzát várjuk: allas (kukac) mechatronikautomatika (pont) hu címre, az e-mail címsorában kérjük feltüntetni: „Gépészmérnök_W”

Villamosmérnök állás:

Feladatok:
– Gépek, berendezések villamos terveinek elkészítése
– PLC-k, operátor panelek programozása
– Villamos hajtások beüzemelése
– Gépek, berendezések villamos élesztésében, beüzemelésében való közreműködés
– Villamos hibakeresések, javítások elvégzése

Elvárások:
– Angol vagy német nyelvismeret.

– Gépészeti, pneumatikus és hidraulikus ismeretek

Jövedelemigényt is tartalmazó önéletrajzát várjuk: allas (kukac) mechatronikautomatika (pont) hu címre, az e-mail címsorában kérjük feltüntetni: „Villamosmérnök_W”